"Pszczółki" na "Krasnoludkowych potyczkach" w SP nr 10

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy "Pszczółek" brały udział w Zawodach Sportowych Przedszkolaków "Krasnoludkowe potyczki", zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu, mieszczącą się na Osiedlu Zagorzynek.

Nasze Przedszkolaki wspaniale poradziły sobie z wieloma różnymi konkurencjami, sprawdzającymi szybkość, zwinność oraz celność, świetnie się przy tym bawiąc i poznając rówieśników z innych kaliskich przedszkoli.

Na zakończenie imprezy wszyscy z uczestników otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz słodkie upominki.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej oraz koordynatorom zawodów za zaproszenie na turniej i serdecznie gratulujemy naszym Małym Sportowcom :)