Dzień Dyni

W dniu dzisiejszym odbył się w naszym przedszkolu, jak co roku, Dzień Dyni :)
Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w licznych zabawach i konkursach, w których motywem przewodnim była oczywiście dynia. Wszystkie grupy wspaniale wspólnie tańczyły i śpiewały, a słychać je było aż na ulicy :)
Każda z grup wykonała z nauczycielkami swoją grupową dynię.
Również i w dzisiejszym menu znalazła się dynia - Przedszkolaki smakowały dziś zupę dyniową oraz ciasto dyniowo-marchewkowe.
Wielkie podziękowania dla Naszych wspaniałych Rodziców, którzy wykonali wraz z Dziećmi piękne postacie z dyni, zdobiące teraz nasz przedszkolny hol, na wspaniałej dyniowej wystawie :)
Bardzo dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za wspaniałe włączenie się w to święto, zarówno poprzez przynoszenie pięknych dyń w różnych odmianach i ze wspaniałymi dekoracjami, a także przygotowanie ubranek w pomarańczowym kolorze.

W naszym przedszkolu było dziś pięknie, dyniowo i bardzo, bardzo pomarańczowo :)