I MIEJSCE w Przeglądzie Piosenki i Poezji Patriotycznej

Miło jest nam poinformować, iż we wtorek, 30 stycznia br. Gabrysia Janowska z grupy „Pszczółek” reprezentowała nasze przedszkole w Przeglądzie Piosenki i Poezji Patriotycznej, zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 9 z Kalisza.

Gabrysia wspaniale zaprezentowała wiersz naszej Patronki, Marii Konopnickiej pt. „Ojczyzna” i zajęła I miejsce w kategorii : Poezja patriotyczna.

Gabrysia przygotowywana była przez Panią Annę Płotek.

Przegląd odbył się w Auli WPA UAM im. Prof. Jerzego Rubińskiego przy ul. Nowy Świat, a brało w nim udział 24 uczestników z przedszkoli i szkół z Kalisza i okolic.

Serdecznie gratulujemy Gabrysi pięknego występu, a Organizatorom Przeglądu - wspaniałego pomysłu na krzewienie postaw patriotycznych i jednocześnie integrację kaliskich przedszkoli i szkół.