IV miejsce w XVII Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków

Miło jest nam poinformować, iż Dzieci z grupy IV „Pszczółki”, prezentując spektakl pt. „Morska przygoda” zajęły IV miejsce podczas finału XVII Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków, który odbył się w piątek, 19 maja br. w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
Ponadto, nasi mali artyści otrzymali Nagrodę Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu oraz Nagrodę Przewodniczącego Stowarzyszenia „Kaliszanie”. Lenka Nowakowska natomiast, która występowała w roli syreny Amelki, otrzymała Nagrodę indywidualną za wyjątkową osobowość sceniczną.

Przedstawienie pt. ”Morska przygoda” prezentowały w XVII Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków Dzieci z gr. IV „Pszczółki”, które przygotowane zostały przez panią Małgorzatę Piechotę, z pomocą pani Anny Płotek.
12 czerwca br. odbędzie się Gala XVII Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego, na której wystąpią nasze „Pszczółki”.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym, Małym Aktorom i życzymy dalszych sukcesów!