Kiermasz charytatywny dla Jagódki

Drodzy Rodzice,
W najbliższą niedzielę - 12.12.2021r. odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Jagody Michalak, chorej na SMA.
To świąteczne wydarzenie będzie miało miejsce na placu przed Starostwem Powiatowym (przy kościele Św. Józefa). Nasze Przedszkole włączyło się wraz z Państwa udziałem w to szlachetne przedsięwzięcie i między innymi, dzięki Państwa zaangażowaniu przekazane będą do wystawienia na sprzedaż wszystkie przyniesione do przedszkola ozdoby świąteczne. Całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany będzie na rzecz Jagódki. Bardzo dziękujemy, że otworzyliście Państwo swoje serca dla tej Małej Wojowniczki i wsparliście swoimi darami.
Zachęcamy do odwiedzenia Kiermaszu również z Dziećmi, zwłaszcza, że przewidywane są różne atrakcje (szczegóły na plakacie).
Wierzymy, że uda się wspólnie zebrać jak największą sumę pieniędzy i Jagódka doczeka się leku, który może uratować Jej zdrowie i życie. Bądźmy tego dnia razem - dla Jagódki 🥰❤