Przegląd Piosenki Patriotycznej dla Przedszkolaków

W dniu wczorajszym 16 kwietnia br. odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Przegląd Piosenki Patriotycznej dla Przedszkolaków, który zorganizowany został przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
Na przeglądzie, jako reprezentantka naszego przedszkola, wystąpiła Gabrysia z grupy „Pszczółek”, wspaniale przedstawiając utwór naszej patronki Marii Konopnickiej pt. "Ojczyzna".
Razem z Gabrysią na przegląd pojechała cała grupa "Pszczółek", która wspierała oklaskami swoją koleżankę, a także pozostałych uczestników.
Gabrysiu, gratulujemy pięknego występu, a całej grupie "Pszczółek" dziękujemy za wspaniałe wsparcie :)

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Błażeja Krawczyka z Portalu Calisia.pl. Dziękujemy :)