Przekazanie karmy i spotkanie z przedstawicielem schroniska dla zwierząt

W dniu dzisiejszym miało miejsce w naszym przedszkolu spotkanie z przedstawicielem kaliskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, Panią Małgorzatą Korzeniowską - z-cą kierownika schroniska, która opowiedziała dzieciom m.in. o zwierzętach mieszkających w schronisku, o tym, w jaki sposób możemy im pomóc oraz jak postąpić, gdy zgubi nam się piesek. Razem z Panią Małgorzatą przybył także piesek Taps, który sprawił wiele radości naszym Przedszkolakom :)
Dzieci przekazały naszym Gościom karmę, która zebrana została podczas zbiórki w holu przedszkola.
Część zebranej karmy przekazana została także dla psów i kotów przebywających w gołuchowskim przytulisku dla bezdomnych zwierząt.
Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Dzieciom i Rodzicom za wsparcie i tak liczny udział w zbiórce