Spotkanie "Pszczółek" z przedstawicielem Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów "Orli Staw"

W dniu dzisiejszym grupa Dzieci najstarszych gościła przedstawiciela Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów "Orli Staw", Pana Piotra Szyszkiewicza, który przedstawił "Pszczółkom" wiadomości na temat segregacji odpadów i dbania o środowisko naturalne. Następnie, wiadomości te zostały sprawdzone - dzieci miały za zadanie przypiąć do tablic przedstawiających odpowiedni pojemnik kartę z odpadami, które powinny się tam znaleźć, z czym wspaniale sobie poradziły. Na koniec "Pszczółki" obejrzały film pt. "Rady na odpady".
Dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi za bardzo interesujące i pouczające spotkanie oraz wspaniałe upominki dla Dzieci