XVII Konkurs Piosenki Przedszkolaków

W dniu dzisiejszym Lenka Nowakowska i Julka Kucner z grupy "Pszczółek" oraz Justynka Glubka, Nadia Mosiołek, Basia Płóciennik i Maja Ziarkowska z grupy "Żabek" brały udział w XVII. Konkursie Piosenki Przedszkolaków, który organizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu.
Lenka i Julka zaprezentowały piosenkę pt. "Laleczka z saskiej porcelany", w kategorii solistów, a dziewczynki z grupy "Żabek" wykonały piosenkę pt. „Czarownica z Księżyca” w kategorii zespołów. Nasze reprezentantki przygotowywane były przez panią Małgosię Piechotę - nauczyciela rytmiki.
Wszystkie dziewczynki pięknie wystąpiły, wspaniale prezentując się na scenie :)
Serdecznie gratulujemy Lence, Julce, Justynce, Nadii, Basi i Mai wspaniałych występów i życzymy dalszego rozwijania muzycznych talentów :)