馃巿馃ЦZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA 馃Ц馃巿

馃巿馃Ц 馃Ц馃巿
Drodzy Rodzice przysz艂ych Przedszkolak贸w,
trwa nab贸r do Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kaliszu, na nowy rok szkolny 2024/25馃彙
Rozpocz臋cie przez dziecko edukacji przedszkolnej to bardzo wa偶ny etap w 偶yciu maluszka i jego rodzic贸w. Przedszkole jest miejscem, gdzie dziecko zdobywa i doskonali wszystkie sfery rozwojowe: zdolno艣ci poznawcze, spo艂eczne, sprawno艣膰 ruchow膮, rozwija swoj膮 osobowo艣膰, doskonali samoobs艂ug臋 i samodzielno艣膰, uczy si臋 tak偶e rozpoznawania, nazywania i wyra偶ania swoich emocji oraz potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu i um贸wienia si臋 na spotkanie, podczas kt贸rego z przyjemno艣ci膮 opowiemy o szczeg贸艂ach funkcjonowania naszego Przedszkola:
793 866 672, 62 501 05 55 馃彙馃懆鈥嶐煈┾嶐煈р嶐煈
Przyjd藕, przekonaj si臋, zosta艅 z nami! 馃ぉ馃懌馃帹馃幓馃Ц馃摎馃懌
Zapraszamy r贸wnie偶 Ma艂ych Alergik贸w i Dzieci z nietolerancjami pokarmowymi 馃構馃グ馃崗馃馃ウ馃槏
Do zobaczenia 馃