UBEZPIECZENIE NNW

Komunikat dla Rodziców, dotyczący ubezpieczenia NNW Przedszkolne

Szanowni Rodzice,
informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 zakup ubezpieczenia możliwy jest m.in. na stronie Bezpieczny.pl. a także cuk.pl

Bezpieczny.pl:
Kod rabatowy uprawniający do otrzymania 10% zniżki przypisany naszej placówce to: 05679

Osoby, które w ubiegłym roku zakupiły polisę w Bezpieczny.pl otrzymają powiadomienie o możliwości kontynuacji.
Na portalu Bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy, może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.
Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.
W załączeniu - poniżej - Dokument PDF z pełną ofertą i linkiem do zawarcia ubezpieczenia indywidualnie, ze zniżką dla dzieci z naszej placówki.

W sprawie pytań dotyczących ubezpieczenia Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:
p. Filip Kołowrotkiewicz
E-mail: fkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl

CUK.pl:
Kod rabatowy uprawniający do otrzymania 15% zniżki przypisany naszej placówce to: 25381
Rodzic również samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. W ramach jednej polisy, także może ubezpieczyć swoje pozostałe dzieci.

W sprawie pytań dotyczących ubezpieczenia CUK.pl prosimy o kontakt z:
p. Beata Gajewska
Tel.