UBEZPIECZENIE NNW

Ważny komunikat dla Rodziców, dotyczący ubezpieczenia NNW Przedszkolne

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021, ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza placówka postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW przedszkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia naszym Przedszkolakom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego, spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek, czy podpisów – jest to   najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się, w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy, może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W załączeniu - poniżej - Dokument PDF z pełną ofertą i linkiem do zawarcia ubezpieczenia indywidualnie, ze zniżką dla dzieci z naszej placówki.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia.
Po przejściu na stronę bezpieczny.pl, w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika, obsługującego nasze przedszkole.
Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań, czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl, prosimy o kontakt z :
Filip Kołowrotkiewicz
E-mail: fkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl