XVII Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków - nasze Dzieci w finale :)

Bardzo miło jest nam poinformować, iż zespół teatralny z grupy "Pszczółek" bierze udział w XVII Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków.
Po przeprowadzonych przez jury konkursu 12 maja br. eliminacjach, otrzymaliśmy informację, iż nasz zespół przeszedł je pozytywnie i zakwalifikował się do finału, jako jeden z ośmiu zespołów - z siedemnastu startujących. Finał odbędzie się dnia 19 maja br. (piątek) w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Dzieci prezentują w spotkaniach widowisko słowno-muzyczne pt. "Morska przygoda", pod kierunkiem Pani Małgorzaty Piechoty i z pomocą Pani Anny Płotek.

Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków są jedną z najbardziej prestiżowych form działalności artystycznej małych dzieci województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.
W imprezie uczestniczy corocznie około 500 „małych aktorów” oraz 1500 młodych i dorosłych odbiorców teatralnej sztuki małego dziecka.
Do wspólnej zabawy włączyło się w tym roku 17 zespołów przedszkolaków z całego regionu.

Serdecznie gratulujemy naszym Małym Aktorom i życzymy powodzenia w finale !!!