Z życia przedszkola

 • Zebrania z Rodzicami - terminy

  Zapraszamy Rodziców na zebrania w związku z początkiem roku szkolnego 2020/2021, które, ze względów epidemiologicznych, odbędą się w ogrodzie przedszkolnymw reżimie sanitarnym - bardzo prosimy o przybycie tylko jednego z Rodziców oraz o przygotowanie własnych długopisów, ochrony ust i nosa (maseczki, przyłbice), a także zachowanie dystansu społecznego.

  Czytaj więcej...
 • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

  Drodzy Rodzice,

  Już niedługo rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021.
  Poniżej najważniejsze zasady, związane z pobytem naszych Przedszkolaków w placówce, w tym szczególnym czasie, mające na celu bezpieczeństwo zdrowotne dzieci, pracowników i rodziców, przygotowane w oparciu o wytyczne GIS (link w załączeniu).
  Szczegółowe informacje organizacyjne, związane z pobytem dzieci w przedszkolu od 1 września br. prześlemy do Państwa w przyszłym tygodniu, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Czytaj więcej...
 • EKO Edukacja - książeczka dla dzieci, wydana przez ZUOK "Orli Staw"

  Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” przygotował specjalnie dla dzieci Eko-książeczkę w wersji elektronicznej.
  Pozwoli ona lepiej zrozumieć nasz wpływ na środowisko, przybliży działanie gospodarki odpadami i pomoże ćwiczyć umiejętność segregowania śmieci. Publikacja obfituje w szereg wyzwań dla najmłodszych. Są to np. zabawy w rozkodowywanie, czy łączenie rysunków z pojęciami. Nie zabrakło również krzyżówek, labiryntów, zadań z zakresu segregowania odpadów, kolorowanek, ćwiczenia spostrzegawczości, a także ciekawostek i minikomiksu.
  Wyzwania zróżnicowano i dostosowano pod kątem potrzeb oraz możliwości poszczególnych grup wiekowych.
  Zachęcamy do pobrania :)

  Czytaj więcej...
 • Archiwum 2018/2019

  Archiwum aktualności z roku szkolnego 2018/2019

  Czytaj więcej...
 • Archiwum 2017/2018

  Archiwum aktualności z roku szkolnego 2017/2018

  Czytaj więcej...
 • Archiwum 2016/2017

  Archiwum aktualności z roku szkolnego 2016/2017

  Czytaj więcej...