🥈🏆 II miejsce w Festiwalu Tańca i Piosenki Ludowej PYZA🥈🏆

Organizatorem Festiwalu jest Publiczne Przedszkole Nr 18 im. „Chatka Puchatka” w Kaliszu.
Nasze Pszczółki zaprezentowały wspólnie przedstawienie pt. "Śląskie zabawy podwórkowe", a przygotowywane były do konkursu przez nauczycieli grupy - Panią Małgorzatę Piechotę i Panią Magdalenę Borowiak oraz Panią Iwonę Wiatr - nauczyciela rytmiki.
Festiwal miał charakter edukacyjno-zabawowy, a jego celem była popularyzacja zespołowych form tanecznych, ich walorów artystycznych i funkcji wychowawczych oraz stworzenie możliwości zaprezentowania tańca i piosenki ludowej z różnych regionów Polski, a także rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, poprzez bezpośrednie kontakty z tańcem i muzyką.
W konkursie wzięło udział 7 placówek z Kalisza i okolic.
Serdecznie gratulujemy naszym kochanym Pszczółkom - wspaniałym Aktorom oraz Pani Małgosi - autorce projektu, Pani Magdzie i Pani Iwonce😍💐😃 Brawo Kochani !!! 👏😃