II miejsce naszych "Pszczółek" w XVIII. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków

Miło jest nam poinformować, iż Dzieci z grupy V „Pszczółki”, prezentując spektakl pt. „Królowa śniegu” zajęły II miejsce podczas finału XVIII. Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków, który odbył się w piątek, 18 maja br. w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu przy ul. Łaziennej. Ponadto, nasi mali artyści otrzymali Nagrodę Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu oraz nagrodę publiczności. Dzieci przygotowywane były przez panie: Annę Płotek i Małgorzatę Piechotę.
W czerwcu odbędzie się Gala XVIII. Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego, na której wystąpią nasze „Pszczółki”.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym, Małym Aktorom i życzymy dalszych sukcesów!:)