O Nas

 • Historia Przedszkola

  Przedszkole powstało w 1978 roku.
  W 2000 roku przyjęło imię MARII KONOPNICKIEJ, a w 2003 roku podpisało porozumienie o współpracy z Komisariatem Policji w Kaliszu, w celu promowania zdrowego i bezpiecznego stylu życia dzieci...

  Czytaj więcej...
 • Misja i wizja Przedszkola

  Nasze przedszkole zapewnia wszystkim naszym wychowankom odkrywanie swoich talentów i rozwijanie ich pasji oraz bezpieczny i radosny rozwój. Traktujemy każde Dziecko indywidualnie i podmiotowo, a także sprawiamy, że czuje się Ono kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy Je do życia w społeczności, przeżywania sukcesów, ale i do radzenia sobie z problemami.

  Czytaj więcej...
 • O Przedszkolu

  Przedszkole zlokalizowane jest w mieście, na osiedlu domów czteropiętrowych i niższych, rozdzielonych małymi uliczkami osiedlowymi i skwerami - Osiedle im. Adama Asnyka.
  Jednopiętrowy budynek naszego przedszkola i przylegający do niego ogród, znajdują się na ogrodzonym terenie. Ogród przedszkolny jest przygotowany do zabaw i zajęć ruchowych.

  Czytaj więcej...
 • Personel

  Personel naszego przedszkola to zespół wspaniałych osób, które swoją wiedzą i doświadczeniem oraz otwartością i życzliwością na potrzeby dzieci, dbają o to, by każde z nich czuło się u nas jak w domu.

  Czytaj więcej...